Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Plastia tolita önöntöző balkonláda 30 cm bézs

Paraméterek

Szín bézs
Tömeg 0,7 kg
Magasság 16,6 cm
Hosszúság 30,5 cm
Szélesség 16 cm
Betét mennyisége 3,2 l
Vízmennyiség 1,1 l
Ár:
6.144 Ft (4.838 Ft + ÁFA)

Szoba-, gyógy- és fűszernövények, valamint kis virágok termesztésére alkalmas, elegáns és minimalista dizájnnal kialakított önöntöző balkonláda.

Miért érdemes önöntöző balkonládába ültetni növényeinket?

  • Gondtalan, több hetes nyaralást tesz lehetővé, hiszen normál körülmények között az újra öntözés 2-3 hétre meghosszabbítható. - Jobban odafigyel virágaira, mint ahogy a szomszéd tenné!
  • Könnyű anyagának és egyedi kialakításnak köszönhetően nem okoz nehézséget a Tolita balkonláda kezelése és tisztítása. - Az ültetőtálca bármikor eltávolítható, így a gyökérrendszer könnyen ellenőrizhető!
  • Folyamatos és kiegyensúlyozott vízellátást biztosít. - Védi a növényt: napos, száraz idő esetén sem kap hőstresszt, és nem engedi, hogy a növény pangó vízben álljon, így nem okoz kárt a gyökérzetben (ami befülledhet és megrohadhat)!

 

A csomag tartalma:

  • 1 db önöntöző balkonláda
  • 2 db kanóc
  • 1 db vízszintmérő
Gyártó: Plastia
Cikkszám: E-8518
Elérhetőség: Hamarosan rendelhető
Szállítási díj: 1.505 Ft
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
plastia-max-locsolokanna-1,5l Plastia MAX locsolókanna 1,5 l bézs
1.798 Ft (1.416 Ft + ÁFA)
Menny.:db

Ingyenes szállítás 40 000 Ft feletti rendelés esetén

Ingyenes szállítás 40 000 Ft feletti rendelés esetén!

Leírás és Paraméterek

Szín bézs
Tömeg 0,7 kg
Magasság 16,6 cm
Hosszúság 30,5 cm
Szélesség 16 cm
Betét mennyisége 3,2 l
Vízmennyiség 1,1 l

A Tolita önöntöző balkonláda részei és sajátosságai

KANÓC

A talaj pont elég nedves? Az önöntöző balkonládában elhelyezett kanóc ezt a problémát hivatott kiküszöbölni. A kanóc segítségével létrejöhet a tökéletes vízhasználat és az automatikus adagolás, ugyanis segítségével a növény mindig annyi vizet tud magához venni, amennyire éppen szüksége van.

VÍZSZINTMÉRŐ

Állandó és pontos ellenőrzés! Nyomon követhetjük a vízgyűjtő tálcában lévő víz aktuális mennyiségét és pontosan tudhatjuk mikor kell újra locsolni a növényt.

VÍZGYŰJTŐ TÁLCA

A víz alulról éri a növényt, így a tápanyagok hosszabb ideig maradnak a talajban, nem szükséges annak gyakori cseréje.

LEVEGŐZTETŐ NYÍLÁSOK

A gyökerek lélegeznek! A levegőztető nyílások biztosítják a levegő szabad áramlását, ezzel megakadályozva a gyökérzet befülledését.

+ TERMÉSZETES SZIGETELÉS

A Tolita balkonláda kettős falazata természetes szigetelőként működik, amely a növények számára nagy hőmérséklet-ingadozások nélküli környezetet képes teremteni. Ugyanakkor mikroklíma jön létre a vízgyűjtő tálca és az ültetőtálca között, amely a növények növekedését segíti elő.

+ MEGTÉRÜLŐ BEFEKTETÉS

Az önöntöző balkonláda megfelelő méretű vízgyűjtő tálcájának és ültetőtálcájának, a vízszintmérőnek, valamint a tökéletesen működő kanócnak köszönhetően egy csepp víz sem vész kárba.

Egy életre szól!

Mi garantálja a hosszantartó és sikeres növénygondozást?

A minőségi kidolgozás, tartós anyag és időtlen dizájn!

 

plastia

plastia plastia plastia plastia

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!